«تجربه» و «تخصص» امتیاز شرکت ماست.

اصفهـان ، شهـرک علمی و تحقیـقاتی اصفهـان جنب ساختمان شیخ بهایی، مرکز نوآوری تکمانو شرکت دانش بنـیـان پایـا‌ هیـــدرولیک‌ جـــم

اورهال یا تعمیرات اساسی چیست؟

اورهال به احیای کامل و همه جانبه تجهیزات صنعتی می‌گویند. اورهال معمولا به منظور رساندن تجهیز مورد نظر به شرایط مطلوب و قابل قبول برای صنعت انجام می‌شود. به طور عامیانه، اورهال به تست و تعمیر تجهیزات صنعتی در محل نصب شده می‌گویند. فرآیند اورهال یا تعمیرات اساسی می‌تواند برای تجهیزات مکانیکی ساده مانند پمپ یا یک خط تولید گسترده در یک نیروگاه انجام شود. درواقع تمام قطعات صنعتی نیاز به اورهال دوره‌ای دارند. این فرآیند معمولا به صورت بازسازی انجام می‌شود. اما برای قطعاتی که امکان بازسازی وجود ندارد، تعویض و جایگزینی انجام می‌شود.

شرکت پایا هیدرولیک جم با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی و رفع‌عیب و بازسازی انواع قطعات صنعتی، با گرد هم آوردن یک تیم متخصص و مجرب؛ آماده خدمت رسانی است. 

شرکت پایاهیدرولیک جم برای انجام اورهال کارخانه ها، اورهال پالایشگاه، اورهال نیروگاه ها، اورهال پتروشیمی و اورهال تجهیزات صنایع خودرو سازی خدمات پیش رو را ارائه می‌دهد.

مراحل انجام اورهال

اورهال

برتری خدمات پایا هیدرولیک جم

 • تعمیرات تخصصی با متد مهندسی روز دنیا
 • مهندسی معکوس قطعات صنعتی و بومی سازی
 • تست و صدور گواهی نامه معتبر
 • پشتیبانی فنی قوی
 • کاهش هزینه‌های خرید مشتریان

مشاوره

۵/۵

برای برقراری ارتباط با مشاوران پایا هیدرولیک جم برای

 • عیب یابی
 • تعمیر
 • بازسازی
 • باز طراحی
 • شرح مراحل انجام اورهال
 • و…

میتوانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

مدیر بازرگانی و فروش : ۰۹۱۲۷۹۶۶۷۳۵

چرا اورهال؟

مسلما همه تجهیزات و دستگاه‌ها بعد از مدت زمانی نامشخص پس از گذراندن طول عمر مفیدشان دچار مشکلاتی می‌شوند. مشکلاتی از قبیل استهلاک و فرسودگی، مشکلات فنی، اختلالات ناگهانی بی‌دلیل و یا آسیب‌های ناشی از کار. در صنایع بزرگی همچون پالایشگاه ها و نیروگاه ها و حتی کارخانه های بزرگ و کوچک که قطعات صنعتی حجیم و با قدمت زیاد هستند، این مشکل به دفعات پیش می‌آید. این موضوع سازمان‌های مختلف را به صورت دوره‌ای مجبور به تعویض یا بازسازی اینگونه دستگاه‌ها می‌کند. اورهال یا تعمیرات اساسی، فرآیندی است که بازسازی دستگاه‌های فرسوده و مستهلک را در محل نصب شده ممکن می‌کند. در صورت درست و اصولی انجام شدن اورهال یا همان تعمیرات اساسی، از بسیاری از هزینه‌های اضافی برای تعویض قطعات جلوگیری می‌شود. 

بهترین زمان برای اورهال چه زمانی است؟

بسیاری از مدیران درصورتی به سراغ اورهال می‌روند که تجهیزات مکانیکی آن‌ها دچار مشکل شده باشد یا عمر مفید آن‌ها به پایان رسیده باشد. این تفکر بسیار اشتباه است. بهترین زمان برای اورهال، معمولا در میانه عمر مفید تجهیزات است. به طور تقریبی؛ در صورتی که یک دستگاه مکانیکی دچار مشکلات فرسودگی شود، انجام فرآیند اورهال می‌تواند ۲۰ سال به عمر آن اضافه کند. اما اگر این فرآیند قبل از فرسوده شدن دستگاه انجام شود، ممکن است تا ۵۰ سال به عمر مفید آن دستگاه افزوده شود. علاوه بر این؛ در بخش‌های بالا متوجه شدیم که فرآیند اورهال می‌تواند به منظور زیباسازی، ارتقا و مواردی از این قبیل انجام شود. به همین دلیل می‌توانید حتی یک سال پس از نصب قطعات، این کار را انجام دهید.

 

مشتریان می‌توانند با اعلام درخواست به صورت کتبی و یا تماس با شماره‌های ثبت شده در سایت مجموعه پایاهیدرولیک جم، درخواست خود را ثبت نماید؛ تیم فنی و فروش مجموعه در اسرع وقت پس از دریافت شرح دقیق درخواست، هزینه مورد نیاز برای انجام کار به مشتری اعلام می‌گردد.

 • گواهی Test Certificate

قیمت و هزینه انجام اورهال به چه صورت است؟

معمولا انجام فرآیند اورهال، دو نوع هزینه را برای سازمان در پی دارد:

 • هزینه های مستقیم اجرای فرآیند اورهال
 • هزینه های مربوط به خود تجهیزات

هر دو هزینه، بسته به مشکل ایجاد شده، میزان تغییر، نوع قطعات، زمان صرف شده و تخصص مورد نیاز نوسان قیمت دارند. برای صرفه جویی در هزینه نیز می‌توانید با زمانبندی درست در طول چرخه عمر قطعات، به اجرای این فرآیند بپردازید تا از هزینه های کلی تعمیرات اساسی جلوگیری کنید. به دلیل متغیر بودن شرایط برای انجام فرآیند اورهال، نمی‌توان قیمت مشخصی را از قبل تعیین کرد اما برای بررسی حدود تعمیرات اساسی و کسب اطلاع درباره هزینه اورهال و تعمیرات اساسی می‌توانید با مشاورین ما در این حرفه ارتباط برقرار کنید.

همکاری‌های پایا هیدرولیک جم در زمینه تعمیر قطعات هیدرولیکی

اورهال پمپ پره ای دنده ای پیچی پیستونی کوماتسو برد های شیرهای هیدرولیکی
اورهال پمپ پره ای دنده ای پیچی پیستونی کوماتسو
اورهال پمپ پره ای دنده ای پیچی پیستونی کوماتسو برد های شیرهای هیدرولیکی

پروژه‌های پایا هیدرولیک جم در زمینه تعمیر قطعات هیدرولیکی

تعمیر پمپ اسکرو شرکت فولاد آلیاژی ایران

تعمیر پمپ اسکرو شرکت فولاد آلیاژی ایران

تعمیر شیر سروو شرکت متالوژی پودر مشهد

تعمیر شیر سروو شرکت متالوژی پودر مشهد

تعمیر شیرهای سلونوئید و ریلیف

تعمیر شیرهای سلونوئید و ریلیف

تعمیر شیر های سروو ولو نیروگاه کازرون

تعمیر شیر های سروو ولو نیروگاه کازرون

تعمیر شیرهای سروو، سلونوئید، پروپرشنال، ریلیف، چک والو و رگولاتور

تعمیر شیرهای سروو، سلونوئید، پروپرشنال، ریلیف، چک والو و رگولاتور

تعمیر شیرهای پروپرشنال و فلودیوایدر و پمپ گریس

تعمیر شیرهای پروپرشنال و فلودیوایدر و پمپ گریس